معرفی کازتو

ما اینجاییم تا کار شما رو واسه خریدِ محصولات باکیفیت آسون کنیم،
میپرسین چطوری؟ الان کامل براتون توضیح میدم .
پدربزرگ ما زمین های کشاورزی زیادی داشت و تمام محصولات مورد نیاز خودش و یه منطقه رو تامین می کرد و مابچه ها میدیدم چه رنجی می کشید برای یک نهال کوچک و یا صبح های زودِ آفتاب نزده برای چیدن طلاهای سرخ ....
ماجرای ما و کازتو ازاینجا آغازشد.
شغل ابا واجدادیمان کشاورزی بود و محصولاتمان همگی تازه و مرغوب بودند .
زمانیکه محصولات با زحمت فراوان و هزینه ی زیاد به بار می نشست ، سایه ی دلالان و واسطه ها بر سر محصول می افتاد و حضور دلالان باعث میشد بخاطر ازدست ندادن کیفیت محصولات آن هارا به هرقیمتی بفروشند . از سود فروش محصول می گذشتند تا کیفیت محصول تولیدی شان ازدست نرود ؛ و در این بین واسطه هایی که محصولات را می خرند و با قیمت های گزاف می فروشند.
مااومدیم تا سایه ی دلال هارو از سر محصولات کشاورزان کم کنیم تا دسترنج واقعی شون بدستشون برسه و بتونیم در روند تولید محصولات بهتر به کشاورزان کمک کنیم .

خب حالا چرا کازتو؟
مدت ها بود دنبال اسم برای این ایده مون بودیم از مشاوره گرفتن تا همفکری برای رسیدن به اسم کازتو .
کازتو یعنی چی؟ الان میگم?
کازتو در واقع شکل گرفته از دوتا واژه ی محلی فردوس هست.
کازه و تون ! کازه به معنی صحرا ، بیابان و کویر و همچنین به محصولات وپوشش های اون اطلاق میشه و کلمه ی تون هم نام قدیم شهر فردوس هست و قدمتی به بلندای تاریخ فردوس داره و چون این ایده در این شهرستان مطرح شد و پا گرفت ، گفتیم که برای همیشه به عنوان اسم کسب و کارمون هم باشه.
کازتو وبسایتی است که محصولات باکیفیت و مرغوب کشاورزان منطقه از جمله زعفران، پسته، عناب، زرشک و انار شیشه کپ رو بدون هیچ واسطه ای به دست مصرف کننده ی نهایی میرسونه ، که قیمت ها حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد نسبت به بازار پایین تر است ، و در واقع ۲۰٪ از سودی که از فروش محصول در کازتو بدست میاد سهم کشاورز است که در کنار هزینه ای که کازتو برای خرید محصول به کشاورز پرداخت می کنه ، یه مبلغ دیگه که همان ۲۰ ٪ است رو به کشاورز پرداخت می کنه تا کشاورز هم از فروش محصول اش به کازتو سودی بدست بیاره.

محصولات کازتو بعد از بازدید متخصصین مجموعه مورد بررسی قرار میگیره و آزمایشات مورد نظر انجام میشه تا صورت تایید متخصصین در درون سایت قرار داده بشه.
در کنار همه ی این کارها یکی از مشکلاتی که در صنعت ایران وجود داره بسته بندی محصولات است ،
که در کازتو ما این مشکل رو حل کردیم ، ما با استفاده از پارچه هایی که مختص به این منطقه است و در همین منطقه هم تولید میشه ،برای محصولات بسته بندی سنتی طراحی کردیم.
برای هر محصول هم طرحی خاصی برای بسته بندی آماده شده است که حس محلی بودن رو به خریدار انتقال بده و مشتری از بسته بندی محصول در کنار محصول مرغوب هم لذت ببره.

کازتو با توجه به قراردادی که با شرکت "ساکومپ" داره، هر کشاورزی که امتیاز بیشتری از مشتریان دریافت کرد، به این شرکت معرفی میشه و میتونه به جای استفاده از کود و سم های شیمیایی، از کود ، سم و مواد دفع کننده ی آفات طبیعی که تمامی این ها ثبت اختراع شده و مورد تایید هست استفاده کنه، ساکومپ از طریق کازتو این کود و سم ها رو به کشاورزان با قیمت تمام شده ی پایین تر از قیمت بازار میفروشد.
با این کار ما ۲ هدف رو دنبال می کنیم :
۱- کشاورز با هزینه ای پایین تر می تواند از سم و کود استفاده کند که در واقع به سود خود کشاورز است و
۲- اینکه کشاورزان دیگه زمین ها رو از کود و سم های شیمیایی پر نمی کنند که باعث از بین رفتن محصولات بشه و به سالم سازی زمین های کشاورزی هم کمک می کنیم که در چشم انداز چند ساله بتونیم به سمت ارگانیک بودن محصولات بریم.
کازتو در کنار تمامی این مزایایی که داره در زمینه طراحی بسته بندی سنتی از مشاغل خانگی حمایت میکنه و باعث رونق کسب و کار خانگی هم میشه.
از دیگر مزایای کازتو، مختص مشتریان این هست که آنها می توانند در سایت ثبت نام کنند و به ازای معرفی و فروش محصولات کازتو ۸٪ پورسانت برای خود دریافت کنند و در قسمت بازاریابی، درآمد کسب کنند.

بالا